У Брюсселі стартує саміт лідерів Євросоюзу, на якому Україні можуть надати статус кандидата в ЄС. Про це повідомляє пресслужба Європейської Ради ЄС.

Європейська рада обговорюватиме розширення ЄС, заявки України, Молдови та Грузії на членство в ЄС, а також економічні питання.

«Це вирішальний момент для ЄС. Я впевнений, що сьогодні ми надамо статус кандидата Україні та Молдові. І висловимо чітку та сильну європейську перспективу для України, Грузії та Молдови», – написав у твіттері голова Євроради Шарль Мішель.

Проєкт підсумкової декларації саміту Європейського союзу, який пройде цього тижня, пропонує підтримати надання Україні й Молдові статусу кандидата на членство в ЄС, свідчить копія документа, яку має у своєму розпорядженні Радіо Свобода.

Рішення щодо надання статусу кандидата у члени ЄС для України лідери Євросоюзу ухвалюватимуть на черговому саміті в Брюсселі 23–24 червня. Європейська комісія 17 червня рекомендувала надати Україні офіційний статус кандидата на вступ до Європейського союзу.

your ad here

коментарі: