Міністерство охорони здоров’я Ірану повідомило про 49 нових смертей від коронавірусу протягом останньої доби. Тепер загальне число тих, хто помер від викликаного коронавірусом захворювання COVID-19 в Ірані, сягнуло 194.

У міністерстві додали, що в країні підтверджені понад 6,5 тисячі випадків інфікування.

Влада країни закликала іранців уникати подорожей по країні і залишатися вдома за можливості.

IranAir, місцевий цивільний авіаперевізник повідомив, що скасовує всі рейси до Європи через «обмеження, які накладає Європа з незрозумілих причин».

 

Через коронавірус в Ірані померли кілька посадовців, зокрема радник верховного лідера і колишній посол у Ватикані. Ще в частини чиновників виявили вірус, зокрема у віцепрезидента, заступника міністра охорони здоров’я і в понад 20 членів парламенту.

Іран закрив школи й університети, зупинив проведення масштабних культурних і спортивних подій і зменшив кількість робочих годин – у рамках заходів боротьби з коронавірусом.

За даними Центру системних досліджень при Університеті Джона Гопкінса, станом на 8 березня кількість підтверджених випадків зараження новим коронавірусом у світі сягнула 106 437. Зафіксовано 3594 летальних випадків. Видужали 60 093 хворих.

your ad here

коментарі: