Федеральна служба Безпеки Російської Федерації направила своїх спеціалістів в неконтрольовані українським урядом райони на Сході країни, де було вбито бойовика Олександра Захарченка. 

Про це заявив керівник служби оперативної інформації і міжнародних зв’язків ФСБ РФ Сергій Бєсєда, передає агентство Інтерфакс. 

«Звичайно, ми готові допомогти в розслідуванні вбивства Захарченка. Наші фахівці там вже працюють», – сказав він, коментуючи вбивство в Донецьку ватажка угруповання «ДНР», яке за підтримки Росії контролює частину районів Донецької області. 

Також читайте: Підірвати ватажка: хто і як полює на Захарченка та Плотницького

Також Бєсєда заявив, що російське ФСБ підозрює українські спецслужби в причетності до вбивства Захарченка. 

42-річний Захарченко загинув 31 серпня внаслідок вибуху в ресторані в центрі контрольованого бойовиками Донецька. «Виконувачем обов’язків» ватажка угруповання «ДНР» став Дмитро Трапезников.

Захарченку було 42 роки. Під час проросійських виступів на сході України керував донецьким відділенням харківського бійцівського клубу «Оплот». 16 квітня 2014 року очолив групу бойовиків, які зайняли будівлю міської адміністрації Донецька.

У листопаді 2014 року Захарченко став ватажком контрольованого Росією угруповання «ДНР» за результатами організованих бойовиками «виборів». Українські закони визначають території, які контролюються «ДНР» окупованими, а Росію називають агресором. Москва свою пряму участь у війні на Сході України заперечує.

your ad here

коментарі: