Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив, що оскаржить рішення Спортивного арбітражного суду, яким скасовуються запроваджені через допінг санкції щодо 28 російських спортсменів. МОК «незадоволений як рішеннями, так і мотивами» судових ухвал і оскаржує справу до Верховного суду Швейцарії, заявив речник МОК Марк Адамс 3 травня в Лозанні, де відбулося засідання виконавчої ради МОК.

Швейцарський федеральний суд може скасувати рішення Спортивного арбітражного суду, якщо в процесі розгляду були зловживання, але такі скасування є рідкісними, відзначають чиновники.

Президент МОК Томас Бах визнав, що його організація має незначний шанс отриматина задоволення скарги, однак він сказав, що необхідний заклик «захистити чистих спортсменів», які не вживають допінгу. «Якщо є невеликий шанс, використаймо його», – сказав Бах.

За кілька днів до початку в лютому Олімпійських ігор у Пхенчхані Спортивний арбітражний суд задовольнив апеляції 28 російських спортсменів на санкції МОК, які передбачали довічну заборону на участь в Олімпіадах та позбавлення цих спортсменів медалей, здобутих 2014 року на Іграх у Сочі. Суд зазначив, що розслідування МОК у цих справах не підтвердило допінгових правопорушень, але рішення головного органу олімпійського руху не дозволяло оголосити 28 спортсменів, вільними від звинувачень у вживанні допінгу.

your ad here

коментарі: