Голова Держдуми Росії В’ячеслав Володін заявляє про необхідність заборони на виконання санкцій США на території Росії.

За словами Володіна, «керуватися антиросійськими рішеннями іноземних держав» при роботі в Росії неприпустимо. Як сказав голова Держдуми, за такі дії може бути запроваджена кримінальна відповідальність, повідомляють російські державні ЗМІ.

Що саме Володін має на увазі під «виконанням санкцій» і за яким законом будуть карати людей, які порушують заборону, він не уточнив.

Раніше міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив, що останній раунд санкцій, запроваджених Сполученими Штатами проти російських підприємців, держслужбовців і компаній, спричинив той ефект, якого прагнули у Вашингтоні.

За словами Мнучина, Сполучені Штати «не бояться» застосовувати санкції щодо Росії і готові посилити їх, проте не оголошуватимуть про намір запровадити нові санкції заздалегідь.

6 квітня міністерство фінансів США внесло до списку санкцій кількох великих російських бізнесменів, у тому числі Олега Дерипаску та Віктора Вексельберга, а також підприємства, що їм належать. Це призвело до падіння курсу рубля і котирувань на Московській біржі, а також різкого падіння акцій компанії Дерипаски «Русал» на світових біржах.

Після цього в Держдуму Росії був внесений законопроект, який передбачає відповідь на нові санкції США. Серед заходів, які планує запровадити Росія, є заборона на імпорт американських ліків.

your ad here

коментарі: