Президент США Дональд Трамп заявив, що прагне «дуже швидко» ухвалити рішення про виведення американських військ із Сирії, коли вони майже завершили свою головну місію – перемогли екстремістське угруповання «Ісламська держава».

«Щодо Сирії наша основна місія полягає в тому, щоб позбутися «Ісламської держави». Ми виконали це завдання й ухвалюватимемо рішення дуже швидко, в координації з іншими (союзниками – ред.) у цьому районі щодо того, що ми будемо робити», – сказав Трамп 3 квітня під час його розмови з колегами з Естонії, Латвії та Литви.

Рішення Трампа вийти з Сирії суперечить поглядам деяких його головних радників, які цього ж дня говорили про необхідність залишатися в Іраку та Сирії, щоб завершити боротьбу з екстремістським угрупованням, яке колись контролювало значні території обох країн.

Сполучені Штати розгорнули близько двох тисяч військовослужбовців у Сирії. Серед них є спецпідрозділи, які консультують та допомагають очолюваним курдами силам відвойовувати територію в «Ісламської держави».

your ad here

коментарі: