Президент США Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із лідером Північної Кореї Кім Чен Ином після його візиту до Китаю.

«Отримав минулої ночі повідомлення від Сі Цзиньпіна (лідера Китаю – ред.), що його зустріч із Кім Чен Ином була дуже хорошою і що Кім чекає на зустріч зі мною. Водночас, на жаль, максимальні санкції та тиск повинні підтримуватися будь-якою ціною», – написав Трамп у Twitter.

28 уряд Китаю повідомив, що Кім Чен Ин здійснив візит до Пекіна і зустрівся з головою КНР Сі Цзіньпіном, що стало його першою іноземною поїздкою з часу початку правління в 2011 році. Офіційне інформаційне агентство Китаю «Сіньхуа» повідомило, що Кім Чен Ин заявив про свою прихильність «денуклеризації на Корейському півострові».

Аналітики стверджують, що візит голови КНДР є доказом його прагнення вийти з ізоляції і скасувати обтяжливі міжнародні санкції, введені через випробування ядерних бомб і міжконтинентальних балістичних ракет. Оглядачі не виключають, що Кім Чен Ин, ймовірно, захотів проконсультуватися з найбільшим союзником перед запланованими зустрічами з президентами США і Південної Кореї – за кілька тижнів до американо-північнокорейського саміту.

your ad here

коментарі: