У графіку президента Росії Володимира Путіна поки немає відвідування Кемерова, де в результаті пожежі в торгово-розважальному центрі загинули щонайменше 64 людини і близько 50 постраждали. Про це повідомив речник Путіна Дмитро Пєсков.

У Кремлі також поки не коментують можливість оголошення загальнонаціональної жалоби у зв’язку з трагедією в Кемерові. Раніше 26 березня влада Кемеровської області оголосила в регіоні триденну жалобу з 27 березня.

Раніше в Кремлі назвали повним абсурдом думку, що на федеральних телеканалах існує заборона на «погані новини» у зв’язку з чемпіонатом світу з футболу 2018 року.

У торгово-розважальному центрі «Зимова вишня» в Кемерові внаслідок пожежі, що розпочалася вдень 25 березня, загинули 64 людини. Про це заявив російський міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Пучков. «64 – це остаточна цифра», – стверджує він. Однак перший заступник міністра внутрішніх справ Росії Олександр Горовий вважає, що кількість загиблих може бути не остаточною.

Поки немає офіційної інформації про причини пожежі. Серед версій, які зі слів представників МНС наводили засоби інформації, несправність електропроводки, пустощі з вогнем, навмисний підпал. За свідченнями очевидців, пожежна сигналізація не спрацювала, і співробітники торгового центру самі сповіщали людей про пожежу. Порушено кримінальну справу. Затримано чотирьох осіб.

your ad here

коментарі: