Журналістка російської служби BBC Фаріда Рустамова відкрито звинуватила в сексуальних домаганнях депутата Державної думи Росії від ЛДПР Леоніда Слуцького. За словами журналістки, вона має в своєму розпорядженні аудіозапис того, що сталося. BBC опублікувала розшифровку їхнього діалогу.

За словами Рустамової, вона в березні 2017 року прийшла до кабінету до Слуцького, щоб отримати коментар про візит у Росію тодішнього кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен.

Після того, як Рустамова і Слуцький залишилися наодинці, він уникав відповіді на питання журналістки і пропонував спочатку піти з роботи на ВВС, а потім і стати його коханкою.

У кінці розмови Слуцький, за словами журналістки, наблизився до неї і «провів рукою, внутрішньою частиною долоні, по лобку вгору» і відійшов. Протягом усієї розмови депутат називав Рустамову «зайченям».

Про інцидент журналістка відразу ж розповіла своїм колегам і начальству. У BBC не розповіли, які саме заходи вони зробили після того, що сталося, але заявили, що «керувалися побажаннями Фаріди».

Слуцький поки що ніяк не коментував ці звинувачення.

Фаріда Рустамова стала третьою дівчиною, що відкрито звинуватила депутата фракції ЛДПР в сексуальних домаганнях. За тиждень до цього про схожі ситуації заявили заступник головного редактора телеканалу RTVI Катерина Котрікадзе і продюсер телеканалу «Дождь» Дар’я Жук.

У кінці лютого телеканал «Дождь» повідомив про те, що щонайменше три журналістки анонімно звинуватили Слуцького в домаганнях.

Сам Слуцький заперечує звинувачення і називає їх «маячнею». Лідер ЛДПР Володимир Жириновський пообіцяв перевірити ці повідомлення, наголосивши, що не вважає нормальною таку поведінку.

 

your ad here

коментарі: