У поліції Словаччини 1 березня повідомили про затримання сімох людей в справі про розслідування вбивства журналіста Яна Куцяка. Повідомляється, що сімох підозрюваних затримали під час рейдів у семи різних місцях на сході країни.

За даними поліції, серед затриманих у справі є люди з прізвищами та ініціалами осіб, деякі з них, як виглядає, збігаються, з іменами італійських бізнесменів, що фігурували в останньому розслідуванні Куцяка. Серед таких імен вказується Antonino V.

Відповідно до реєстру бізнесменів у Словаччині, італійський підприємець  Антоніно Вадала певний час був співвласником фірми разом з помічницею прем’єр-міністра Роберта Фіцо Марією Тросковою.

Троскова і секретар Ради нацбезпеки країни, що також згадувався в розслідуванні Куцяка, подали у відставку 28 лютого на тлі очікування результатів розслідування вбивства журналіста. Обоє заперечують будь-які правопорушення.

25 лютого в будинку у селі Велька-Мача, на схід від столиці Братислави, були виявлені тіла розстріляних 27-річного журналіста Яна Куцяка і його подруги Мартіни Кушнірової. Партнери по коаліції закликали прем’єр-міністра Роберта Фіцо звільнити низку високопосадовців.

your ad here

коментарі: