США запровадила нові санкції проти Північної Кореї через її ядерну і ракетну програму, що стосуються однієї особи, 27 компаній і 28 суден. Президент Дональд Трамп раніше заявив, що це «найбільший в історії» пакет санкцій проти Пхеньяна.

Міністерство фінансів США оголосило нові заходи 23 лютого. Пізніше сьогодні з відповідним оголошенням має виступити і сам Трамп.

У тексті промови, яку має виголосити президент, вказано, що судна, судноплавні компанії і фірми, які потрапили до списку, «допомагають Північній Кореї ухилятися від санкцій».

Крім того, у тексті йтиметься про те, що Міністерство фінансів США планує вдатися до заходів, спрямованих на подальше скорочення джерел і ресурсів, які Пхеньян використовує для підтримки своєї ядерної програми і військових.

У 2017 році КНДР здійснила шість ядерних випробувань, а також випробувала декілька міжконтинентальних балістичних ракет, що викликало критику з боку світової спільноти. У зв’язку з цим Рада безпеки ООН кілька разів розширювала санкції проти Північної Кореї, зокрема, 22 грудня 2017 року організація одностайно схвалила запропоновані США нові санкції проти Північної Кореї. Санкції обмежать для КНДР імпорт нафти, повернуть всіх її робітників з-за кордону протягом року і можуть суттєво обмежити судноплавство.

your ad here

коментарі: