Троє поліцейських загинули у столиці Ірану Тегерані 19 лютого в результаті сутичок з суфіями, представниками мусульманської релігійної громади.

Офіційні ЗМІ повідомили, що поліцейські загинули через «жорстоку атаку», здійснену за допомогою автобуса, а «вбивці були затримані».

Повідомляється, що в результаті інциденту є також кілька поранених поліцейських.

У соцмережах з’явилося відео, справжність якого важко перевірити, на якому видно, як автобус врізається у групу поліцейських на півночі Тегерана.

Влада заявила, що поліція застосувала постріли і сльозогінний газ, щоб розігнати демонстрантів-суфіїв, які, як повідомляється, протестували біля поліцейської дільниці проти арешту членів общини.

«Правоохоронні органи заарештували кілька дервішів (монах у суфізмі – ред.) і припинили протест, застосувавши сльозогінний газ», – повідомив агентству IRNA офіційний представник губернатора Тегерана Мохсен Хамедані.

Сповідування суфізму офіційно не заборонене в Ірані, але правозахисники звинувачують іранський уряд в переслідуванні і дискримінації його послідовників. За даними Центру з прав людини в Ірані, за останні два місяці було заарештовано кілька дервішів.

 

your ad here

коментарі: