США розглядають можливість запровадження нових санкцій щодо деяких російських громадян, заявив держсекретар Рекс Тіллерсон в інтерв’ю CBS, але не уточнив, про кого саме йдеться.

Відповідаючи на питання про те, чому влада США не запроваджує санкції щодо Росії, попри схвалений Конгресом і підписаний президентом Трампом ще влітку закон, Тіллерсон зазначив, що Вашингтон вже запобіг частині угод з експорту зброї з Росії.

 

30 січня міністерство фінансів США оприлюднило так звану «кремлівську доповідь» – список наближених до президента Росії Володимира Путіна осіб, щодо яких можуть бути запроваджені санкції. У документі фігурують прізвища 210 осіб. Серед них – усі члени уряду Росії, співробітники адміністрації Путіна, керівники державних корпорацій, правоохоронних відомств і олігархи. Після публікації доповіді міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що на його основі можуть бути схвалені нові обмеження щодо Росії.

У 2014 році США запровадили санкції проти Росії через анексію Криму та втручання в збройний конфлікт на Донбасі. Згодом санкційні списки неодноразово розширювалися.

your ad here

коментарі: