У Міністерстві закордонних справ Росії називають абсурдом звинувачення 13 росіян і трьох російських компаній у справі про втручання у вибори американського президента у 2016 році. 

«Решту навіть читати немає сил. Їх, виявляється, було 13, на думку Мін’юсту США. 13 осіб здійснювали втручання у вибори в США ?! 13 проти мільярдних бюджетів спецслужб? Проти новітніх розробок і технологій? Абсурд. Так», – йдеться у повідомленні офіційного twitter МЗС Росії.

Міністерство юстиції США 16 лютого висунуло обвинувачення 13 росіянам і трьом російським компаніям у справі про втручання у вибори американського президента у 2016 році. Серед компаній, яким висунули обвинувачення, – «Агентство інтернет-досліджень» (так звана «Російська фабрика тролів»). У переліку обвинувачених бізнесмен Євген Пригожин, якого в ЗМІ називають «особистим кухарем Путіна».

У США триває розслідування ймовірного втручання Росії в американські президентські вибори 2016 року. За даними американських спецслужб, за торішніми атаками на сервери Демократичної партії стояло Головне розвідувальне управління Генштабу Збройних сил Росії.

На початку серпня 2017 року спецпрокурор Роберт Мюллер скликав велику колегію присяжних для розслідування «російського сліду» у виборах. Мюллер з’ясовує, чи була змова штабу Дональда Трампа з Кремлем з метою підірвати позиції кандидата в президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Москва втручання у виборчий процес в інших державах категорично відкидає, Трамп називає це розслідування «полюванням на відьом».

 

your ad here

коментарі: