Російські інтернет-провайдери почали блокувати доступ до сайту опозиційного політика Олексія Навального у відповідь на розпорядження «Роскомнагляду» через публікацію розслідування про заступника голови російського уряду Сергія Приходька та бізнесмена Олега Дерипаску.

«Роскомнагляд» почав блокування navalny.com на вимогу Дерипаски. Через деяких провайдерів сайт ще відкривається, але це тимчасово», – написав Навальний у Twitter.

Дерипаска і Приходько назвали розслідування Навального «провокацією». «Роскомнагляд» за рішенням Усть-Лабинського суду Краснодарського краю Росії вніс відеозапис розслідування і блог Навального до реєстру заборонених сайтів. Відомство також зажадало від Радіо Свобода, «Медіазони» і декількох інших видань видалити публікації про розслідування. При цьому рішення суду, на яке посилається «Роскомнагляд», досі не оприлюднене.

Навальний звинувачує заступника голови уряду Росії Сергія Приходька в корупції. За даними опозиціонера, чиновник у серпні 2016 року провів три дні на яхті Дерипаски. Заступник голови уряду і олігарх плавали на судні біля берегів Норвегії разом із «дівчатами з ескорт-агентств». Це стало відомо з Instagram і книжки однієї з цих дівчат – Насті Рибки. Навальний вважає «хабарем» те, що Дерипаска «катає на власній яхті чиновника найвищого рангу».

Після публікації розслідування Олег Дерипаска подав до суду на Настю Рибку (Анастасію Вашукевич) через розміщення в соціальних мережах його приватних знімків, інформації про його приватне життя і аудіозаписів його розмов. Позов мільярдера почнуть розглядати 1 березня.

your ad here

коментарі: